Факультативы

Расклад факультатыўных заняткаў

на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Назва факультатыва

Клас

Настаўнік

Дзень правядзення

Час правядзення

1.      

Рашэнне тэкставых задач

1

Сляшынская Т.А.

Серада

12.50-13.25

2.      

По ступенькам здорового питания /

Мы познаём мир

1

Сляшынская Т.А.

Пятніца

12.00-12.35

3.      

 

Шахматный всеобуч

2

Сармант Т.С.

Серада

08.00-08.45

4.      

Рашэнне тэкставых задач

2

Дзягіна Г.І.

Серада

12.50-13.35

5.      

Вытокі роднай мовы

4

Смычнік Т.І

Серада

12.50-13.35

6.      

Моё Отечество

4

Смычнік Т.І.

Панядзелак

13.45-14.30

7.      

Грані слова: ад гука да сказа

5

Антановіч В.П.

Чацвер

13.45-14.30

8.      

Кладовая слов русского языка

5

Сініца А.А.

Панядзелак

14.45-15.30

9.      

Гэты загадкавы Старажытны свет

5

Герцык М.Р.

Аўторак

14.45-15.30

10.   

Занимательная информатика

6

Сармант Т.С.

Чацвер

14.45-15.30

11.   

Путешествия с математикой

6

Блесе А.А.

Панядзелак

14.45-15.30

12.   

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

6

Антановіч В.П.

Пятніца

14.45-15.30

13.   

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

6

Сініца А.А.

Серада

13.45-14.30

14.   

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

6

Чарнаусаў А.А.

Пятніца

08.00-08.45

15.   

Поэтические гимны морфологии

7

Сініца М.А.

Чацвер

14.45-15.30

16.   

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

7

Ліберкас А.А.

Аўторак

14.45-15.30

17.   

Гэты няпросты сказ

8

Вятошкіна М.М.

Аўторак

14.45-15.30

18.   

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

8

Сініца М.А.

Панядзелак

14.45-15.30

19.   

Асновы гендарнай культуры

8

Секратарова С.Р.

Серада

14.45-15.30

20.   

Русский язык. Обобщающий курс

9

Сініца М.А.

Серада

14.45-15.30

21.   

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

9

Антановіч В.П..

Серада

14.45-15.30

22.   

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

9

Антановіч В.П.

Серада

08.00-08.45

23.   

Маё прафесійнае будучае

9

Канапацкая А.Л.

Панядзелак

14.45-15.30

24.   

Основы семейной жизни

10

Вятошкіна М.М.

Чацвер

14.45-15.30

25.   

Русский язык. Обобщающий курс

11

Сініца А.А.

Серада

14.45-15.30

26.   

Паўтараем матэматыку

11

Блесе А.А.

Серада

14.45-15.30

27.   

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

11

Герцык М.Р.

Чацвер 14.45-15.30