Планируемые мероприятия

       

Цыклаграма  ідэалагічнай і выхаваўчай работы

 педагагічнага калектыва школы і сям’і па арганізацыйна-змястоўнаму напаўненню школьнага (шостага) дня тыдня

 на IІ чвэрць 2020/2021 навучальнага года

Напрамкі дзейнасці

дата

Культурна-масавыя, эколага-працоўныя

 

Дзейнасць

 ГА БРПА,

ГА БРСМ

 

Сацыяльна-псіхалагічная падтрымка, работа бібліятэкара

 

Спартыўна-масавыя, фізкультурна-аздараўленчыя, турыстска-краязнаўчыя мерапрыемствы

14.11

Квэст-гульня “МіФ”, (5-8кл.)

Адказны: класны кіраўнік Шамгіна Н.П.

 

Акцыя БРПА “Беражы энергію”

Адказны: класны кіраўнік Шамгіна Н.П.

 

Дзень здароўя

“Мой вясёлы звонкі мяч”, 2-6 кл

Адказны: настаўнік фізічнай культуры і здароўя Цыганова Н.І.

21.11

Квэст-гульня “Школа дэтэктываў” (5-9 кл)

Адказны: класны кіраўнік Антановіч В.П.

Забаўляльная праграма “Дзяцінству сонца падарыў” (1-3 кл)

Адказны: класны кіраўнік Сляшынская Т.А.

Завочнае падарожжа па малой радзіме “Беларусь- крыніца натхнення”

Адказны: сакратар БРСМ Шалгун А.У.

Кансультацыя “Заахвочванне і пакаранне дзяцей”

Адказны: педагог сацыяльны Шалгун А.У.

Кансультацыя “Эмоцыі і іх уплыў на чалавека”

Адказны: педагог-псіхолаг Бухоніна А.В.

Сраборніцтвы па міні-футболу сярод хлопчыкаў 7-9 кл. і дзяўчынак 6-8 кл.

Адказны: настаўнік фізічнай культуры і здароўя Цыганова Н.І.

28.11

 

Гасцёўня “Багач” (5-11 кл)

Адказны: класныя кіраўнікі Сініца А.А., Сініца М.А.

Інсцэніроўна казкі “Рэпка” (1-3 кл). Адказны: класны кіраўнік Дзягіна Г.І.

 

 

 

Спаборніцтва па шашках

 5-9 кл

Адказны: настаўнік фізічнай культуры і здароўя Цыганова Н.І.

05.12

Вусны часопіс “Азбука СНІД” (5-11 кл)

Адказны: класныя кіраўнікі Секратарова С.Р., Ліберкас А.А.

 

 

Кансультацыя  “Што рабіць калі дзіця стала абасобленым у класе”

Адказны: педагог сацыяльны Шалгун А.У.

Арыент-шоу “Навуковы лабірынт”

Адказны: настаўнік фізічнай культуры і здароўя Цыганова Н.І.

12.12

Віктарына “Ці ведаеш ты закон?”

Адказны: педагог сацыяльны Шалгун А.У.

Гульня “Правы дзяцей у казках”

Адказны: класны кіраўнік Дзягіна Г.І.

Майстар-клас па вырабу навагодняга сувеніра для віншавання ветэрана

Адказны: сакратар БРСМ Шалгун А.У.

Кансультацыя: “Страх. Як з ім справіцца?”

Адказны: педагог сацыяльны Шалгун А.У.

Дзень здароўя “Моладзь за здаровы лад жыцця” 2-11 кл

Адказны: настаўнік фізічнай культуры і здароўя Цыганова Н.І.

19.12

Праект беражлівасці “З рэчы рэч” (5-11 кл)

Адказны: класныя кіраўнікі Сініца А.А., Сініца М.А.

Бацькоўскі сход “Цяжкасці і магчымасці 7-8 гадовага дзіцяці”

Адказны: класны кіраўнік Коўган Н.У.

Майстэрня Дзеда Мароза “Падрыхтоўка навагодніх упрыгожванняў”

Адказны: класны кіраўнік Сініца М.А., члены БРСМ

Кансультацыя “Канфлікт. Як з ім справіцца?”

Адказны: педагог-псіхолаг Бухоніа А.В.

Спаборніцтва

“Свабодную энергію – у спартыўнае русла”,  2-3 кл

Адказны: настаўнік фізічнай культуры і здароўя Цыганова Н.І.