Планируемые мероприятия

Цыклаграма  ідэалагічнай і выхаваўчай работы

 педагагічнага калектыва школы і сям’і па арганізацыйна-змястоўнаму напаўненню

 школьнага (шостага) дня тыдня

 на ІV чвэрць 2020/2021 навучальнага года

 

Дата

Клас

Культурна-масавыя, эколага-працоўныя

 

Дзейнасць

 ГА БРПА,

ГА БРСМ

 

Сацыяльна-псіхалагічная падтрымка, работа бібліятэкара

 

Спартыўна-масавыя, фізкультурна-аздараўленчыя, турыстска-краязнаўчыя мерапрыемствы

10.04

5-11

 

 

 

 

 

1-4

 

 

“Плоггинг  - здоровый образ жизни с заботой об экологии” (тэрыторыя р. Вяча)

Адказны: Секратарова С.Р.

Гульня-вандроўка “Касмічны рэйс”

Адказны: Дзягіна Г.І.

 

Кансультацыя: “ Канфлікты з уласным дзіцем. Шляхі іх вырашэння”

Адказны: Шалгун А.У.

Афармленне інфармацыйнай выставы “Здаровым быць модна”

 Адказны: Бусел Г.М.

Дзень здароўя “С рюкзаком по жизни”

Адказны: Цыганова Н.І.

17.04

5-11

 

 

 

1-4

 

 

Квэст “Через тернии к звёздам”

Адказны:Сініца Е.А., Сініца М.А.

Экалагічны марафон "Прырода-наш дом, упрыгожаны працай”

Адказны: Сляшынская  Т.А.

 

Афармленне інфармацыйнай выставы “Старонкі Чарнобыльскай гісторыі”

Адказны: Бусел Г.М.

Удзел каманды школы ў спаборніцтвах па спартыўнаму арыенціраванню (в. Бараўляны)

Адказны: Цыганова Н.І.

24.04

5-11

 

 

 

1-4

 

 

 

“Свая гульня”

Адказны: Карасцялёва В.У.

Удзел у акцыі “Прыйдзі і пакланіся”

Адказны:Шалгун А.У.

Кансультацыя : “Чаму дзіця становіцца цяжкім надлеткам”

Адказны: Шалгун А.У.

Кансультацыя: “Выбар прафесіі”

Адказны: Бухоніна А.В.

Спаборніцтвы “Залатая скакалка”

Адказны: Цыганова Н.І.

08.05

5-11

 

 

 

1-4

 

 

 

Квэст “Вялікай Перамозе прысвячаю”

Адказны: Шамгіна Н.П.

 

Афармленне кніжнай выставы да 135-годдзя з дня нараджэння Змітрака Бядулі

Адказны: Бусел Г.М.

Афармленне выставы кніг “Я памятаю, я ганаруся!” да свята Перамогі

Адказны: Бусел Г.М.

Спартыўны квэст “У гасцях у казкі”

Адказны: Цыганова Н.І.

15.05

5-11

 

 

 

1-4

 

 

 

Гасцёўня “Як выдатна, што ўсе мы тут сёння сабраліся”

Адказны: Сініца Е.А., Сініца М.А.

 

Фотавыстава “Велікодны куліч”

Адказны: Шалгун А.У.

Кансультацыя “Я - падлетак”

Адказны: Шалгун А.У.

Выстава-прэзентацыя “Дзяржаўная сімволіка Рэспублікі Беларусь”

Спартыўная гулня “Два капітаны”

Адказны: Цыганова Н.І.

22.05

5-11

 

 

 

 

1-4

 

 

Экскурсія ў музей Янкі Купалы “Акопы”

Адказны: Антановіч В.П., Ліберкас А.А. (7-11 клас)

Плэнэр “Які выдатны гэты свет”

Адказны: Коўган Н.Ў.

 

Акцыя “Кнігі просяць дапамогі”

Адказны: Бусел Г.М.

Турыстычны злёт каманд

Мінскага раёна

Адказны: Цыганова Н.І.

29.05

5-11

 

 

 

1-4

 

 

Урачыстая лінейка “Бывай, школа!”

Адказныя: класныя кіраўнікі 1-11 класаў

Кінамарафон “Смотри и помни”

Шалгун А.У.

Кансультацыя “Мастацтва разумець адзін аднаго”

Адказны: Шалгун А.У.

Кансультацыя “Індывідуальная дыягностыка вучняў”

Адказны: Бухоніна А.В.

Турыстычная эстафета

“Лета не за гарамі”

Адказны: Цыганова Н.І.